افتتاح یک واحد تولیدی پیشرو در صنعت تهویه مطبوع کشور

افتتاح یک واحد تولیدی پیشرو در صنعت تهویه مطبوع کشور در مراسمی با شکوه با مهندس جمالی پور استاندار قزوین، مهندس نبیل رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان، مهندس نصیری فرماندار شهرستان البرز، معاونین استاندار قزوین و جمع کثیری از مسئولان بلند پایه استانی شرکت مهندسی قطعات تهویه البرز (متا) در شهر صنعتی البرز رسما افتتاح شد تا مجموعه ای که بیش از نیم قرن (شرکت تهویه) با تکیه بر دانش فنی و تکنولوژی در عرصه تولید درخشیده برگ زرین دیگری بر کارنامه خود اضافه نماید.

مهندس جمالی پور استاندار قزوین در حاشیه این مراسم و در مصاحبه با خبرنگار ما با اشاره به اینکه شرکت تهویه و تهویه البرز سالهاست به عنوان یک برند برتر در کشور شناخته میشود تصریح کرد: افتتاح شرکت مهندسی قطعات تهویه البرز (متا) اتفاق ارزنده و فرخنده ای بود که میتواند نقشی موثر در اعتلای تولید ملی و تبلور صنعت استان قزوین ایفا کند.

استاندار قزوین تاکید کرد: ما به عنوان نماینده عالی دولت در استان به حتم برای رفع دغدغه ها و مسائل پیش روی مدیران توانمند متا تمام توان خود را بکار خواهیم گرفت.

مهندس سعیدی مدیر عامل با تجربه شرکت مهندسی قطعات تهویه البرز (متا) نیز در این مراسم در مصاحبه با خبرنگار ما گفت: با توجه به افزایش حجم تولیدات و پروژه های اجرایی این شرکت با سرمایه سهامداران شرکت تهویه البرز راه اندازی شد و موفق شدیم با آغاز نیم قرن دوم حضور در صنعت تهویه مطبوع ایران تولیدات جدید را در برنامه خود قرار دهیم.

وی تصریح کرد: در این مجموعه طراحی و ساخت تجهیزاتی اعم از انواع فن کویل های زمینی، سقفی، کانالی و کاستی و نیز محصولاتی همچون مینی چیلر، اسپلیت دیواری، اسپلیت دقیق، اسپلیت ایستاده، کانالی، خنک کننده های تابلو برق الکتریکی و … در دستور کار قرار گرفته است.

مهندس سعیدی با اشاره به اینکه برای افتتاح این واحد 15 میلییارد تومان سرمایه گذاری انجام گرفته اظهار داشت: تمام این هزینه ها آورده شخصی سهامداران بوده و تا این لحظه از تسهیلات بانکی برخوردار نشده ایم.

مدیر عامل شرکت تهویه البرز ادامه داد: پیش بینی ما این است قریب به 40 تا 50 درصد محصولات تولیدی راهی بازارهای داخلی شده و مابقی با اخذ تاییدیه های لازم راهی بازارهای صادراتی منطقه و سپس اروپا شود.

مهندس سعیدی از اشتغال بکار 110نفر در مجموعه تحت مدیریت خود خبر داد و یادآور شد: در مجموع مستقیم و غیر مستقیم قریب به 450 نفر در این مجموعه فعالیت میکنند.

مهندس سعیدی ادامه داد: آنچه شرکت تهویه و تهویه البرز را به عنوان یک برند برتر شاخص مینماید پیشرو بودن در تولید محصولات جدید و توان پاسخگویی به خواسته های مشتریان در طراحی و ساخت محصولات و همچنین خدمات پس از فروش گسترده است که به عنوان استراتژی شرکت تدوین شده و همواره به آن پایبند می باشیم.

مدیرعامل متا خاطر نشان کرد: امیدواریم با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها بتوانیم ضمن صرفه جویی در مصرف انرژی زمینه های سازگاری هرچه بیشتر محصولات خود با محیط زیست را فراهم آوریم.